Vegetariško maitinimosi kursai

« Grįžti į temų sąrašą
Kur? Kiek kainuoja? Gal kas lankėte?
Tema atnaujinta 2010-08-05 10:19
Yra labai daug knygu su vegetariskais valgiais, kam tie kursai?
as jau metai kaip vegetare:p del svorio tai galiu pasakyti tai dar labiau jis auga nes automatiskai daugeu miltiniu produktu vartoju
Vegetarizmas turi ir savų pliusų ir minusų. Vieni už jį, kiti prieš (beje ir dietologai, ne tik šiaip žmonės iš gatvės). Aš esu mėsėdė, tad savo gyvenimo be vištienos, žuvies ar kartais jautienos neįsivaizduoju. Man mėsa suteikia energijos ilgai dienos daliai, be to man ji tikrai skani, pats organizmas reikalauja, aš net ir vaikystėj mėgau mėsą, kai kiti vaikai tik spjaudosi žiūrėdami į ją. Tų, kurie nori būti vegetarais nesmerkiu, jei jiems toks gyvenimo būdas tinka. Tačiau mano aplinkoje, kiek panelių yra bandžiusios tapti vegetarėmis, po metų kitų grįžta prie mėsos, nes yra susidūrusios su kraujo problemomis (mažakraujyste)ir tai buvo ne vienas atvejis. Aš manau, visų organizmai skirtingi ir vieni gali gyventi be mėsos, kiti ne. Todėl pirmiausia atsižvelkime į organizmo poreikius ir neskubėkime tapti vegetarais dėl mados.
Hmmm...dabar skaitau A. Carr "Lengvas būdas sulieknėti" ir jis pateikia tokią nuomonę, kad mėsa mums nereikalinga. Manot ši nuomonė teisinga?
Merginos, kas nevartojat mėsos (vegetarės,veganės..) ar jūs nesusidūrėte su tokia problema, kad kai nebevartojat mėsos ir jos produktų, kad dingtų mėnesinės? Nes aš susidūriau su tokia problemėle ir mano daktarė patarė valgyti būtinai nors šiek tiek jautienos ar veršienos,nes organizmas negauna tiek reikalingų medžiagų iš daržovių.. Kokia jūsų nuomonė?
Mėsytės nevalgau dar labai trumpą laiką, tai ir neturiu praktikos dėl menstruacijų dingimo. Radau tokią įdomią mokslininko Viktoro Kulvinkso nuomonę tuo klausimu, o ją galima pasiskaityti www.moteris.lt straipsnyje "Žaliavalgystė – pusiaukelė link tobulos mitybos" arba sudalyvauti jo vedamuose seminaruose Vilniuje. Pritariu nuomonei, kad mėsos, nuo 35-40 metų, žmogus gali ir nebevartoti. Labai geri straipsniai ir nuomonės ajurvedoj apie taiŠiuo metu susidomėjau Koralu, Koraliniu vandeniu Galvoju, kad mėsytės lietuviai suvalgo tikrai labai daug, todėl galima, jeigu neatsisakyti, tai bent stipriai sumažinti sėkmės visiems
jau 2 metai nevalgau gyvulinio baltimo,bet svoris tik auga,baisu
Sveika Aida,

Patariu braukt miltinius produktus, nes jie tikrai svorio nepridės, vegetarizmas įmanomas ir vadovaujantis tokia schema, tada tikrai numesite, nors žiemą ir sunku, mano patarimas būtų toks:
Pusryčiai:
Daržovių sultys: 1/3 morkų, salierų ir agurko pagaminti 250 gr. sulčių.
Priešpiečiai:
Vienas vaisius, daržovių salotos: 250/400 gr. iš salotų, pomidorų ir agurkų.
Vakarienė:
Moliūgas su bulve, arba kokios nors virtos kruopos, nuo kruopų nenutuksite tikrai...Sėkmės.
Aš vegetarė jau 5 metus. Daug ir pliusų, ir minusų tai turi. Minusai tie, kad trūksta organizmui geležies, priaugi svorio (nes kaip keletas mergaičių jau sakė, daugiau miltinių produktų vartoji, o aš dar ir saldumynais apetitą patenkindavau), jautiesi pavargusi dažnai ir nepasisotini mažu kiekiu maisto. Pliusai - skrandis jaučiasi lengviau, išmoksti gaminti (nes esi priverstas gaminti sau kuo daugiau įvairesnio maisto) ir šiaip, niekuomet negalvojau, kad mėsą valgyti labai sveika. Mėnesinės nepakito visiškai (: O maitinimosi kursai man skamba kaip labai geras būdas iš jaunų merginų ir moterų išvilioti geras sumas pinigėlių. Pilnas internetas visokių patarimų, o ir šiaip viskas aišku, kaip dieną: kuo daugiau įvairesnio ir spalvingesnio maisto jūsų lėkštėje - tuo geriau.
Vegetarai, kiek žinau, valgo ir sojos produktus. Patarčiau paskaityti šiuos straipsnius, kas yra soja http://zinom.lt/kas-yra-soja/. Taip pat apie sojos žalą organizmui http://zinom.lt/sojos-zala-organizmui/. Verta paskaityti!
Ar žinojot, kad kriaušės padeda atsikratyti cholesterolio? Pasiskaitykite apie jas daugiau štai čia http://zinom.lt/kriausiu-nauda/
Be to, jūs neįsivaizduojat, kaip VISKAM padeda vanduo! Čia smulkiai aprašyta http://zinom.lt/vandens-nauda/
hey, daug visokių sričių kur panaudoti rabarbarus radau čia. http://zinom.lt/kur-panaudoti-rabarbarus/ paskaitykit jei susidomėsit
Kaip pasidaryti krienus
http://zinom.lt/krienai/
Čia jei kas domitės įvairiu maistu, radau straipsnį apie bananus http://zinom.lt/visi-megstame-bananus/
Norėtum laikytis dietos, tačiau nesinori atsisakyti skanaus maisto? Išbandyk mūsų kitokias dietas.
Deja diskusijose dalyvauti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai