Šokolado dieta

« Grįžti į temų sąrašą
Sveikos merginos, išgirdau apie šokolado dietą. sumasčiau visgi pabandyti jos laikytis apie 2 savaites ir pažiūrėti kas gausis )
Labai norėčiau išgirsti jūsų nuomonę apie šią dietą. Gal yra merginų kurios laikėsi ? laukiu jūsų patarimo ir nuomonių )
Sveika, Sandra. O nemanai, kad negausi visų naudingų medžiagų valgydama pagrinde šokoladą? Koks būtų valgiaraštis? Kas iš to, kad gal tas svoris sumažės. Bet mano manymu, dieta turi būti visavertė ir maistinga. Iš šokolado (aišku tik kuo daugiau kakavos turinčio, nes apie kitą net nekalbu), tai ne tiek jau daug naudos organizmui...
Na, matai man reikia per 2 savaites numesti svorio, ir nebežinau ko griebtis, galvojau gal čia yra jau bandžiusių šią dietą ir kaip ji padeda. jei turėčiau daugiau laiko laikyčiausi dieta per kuria organizmas gautu visų reikiamų medžiagų, bet šiuo metu neturiu iš ko rinktis .
Kiek sveri, koks ūgis ir kiek nori numesti per 2 savaites?
ūgis 164cm, svoris 55kg. ir noriu numesti 6 kg.
Sandra, tu nesi stora, ir tikrai tau daug numest nereikia. Tai gal geriau mesk protingai ir kd rezultatai butu ilgalaikiai.
As tau siulycia aktyviai pasportuot, ns vien numesti kg, grazios figuros nepadarys, kunas atrodis suglebes .( zinau ne viena pavyzdi,kam taip buvo ) .
Jai vistiek tau skubu kazkiek numesti, gal geriau bandyt vaisiu ir truputis baltymu dieta. Taip bet organizmas gaus naudingu medziagu
Oj, šokolado dieta tau visai netinka, kai tik tiek tuo labiau nori numesti svorio. Visai prarasi visas organizmui reikiamas medžiagas - susirgsi. Tikrai geriau baltymų dieta, ją papildant daržovėmis ir vaisiais.
šiandien svėriausi, svoris yra 53kg. namuose pasportuoju šiuo metu į dieną suvalgau BIO'S jorguto ir 25g juodojo sokolado dar kavos be cukraus atsigeriu. manau tai turėtu padėti. atsibodo kai mokykloje klasiokai sako kad aš stora, beto man 18m.
ir pati veidrodį matau kokia aš visgi stora, beto iš pradžių šiek tiek sunku buvo dėl šios dietos bet apetitas po biški pradeda dingti.
Tau sako, kad tu stora??! Kas čia per nesąmonė? Suprantu, kad gali kartais pati sau stora atrodyti, bet kai esi visai normalaus kūno sudėjimo ir sako, kad stora... Hm... Žinai, nenormalūs tavo klasiokai. Bet, prašau, nepersistenk badaudama! Ir šokolado nevalgyk daugiau nei 20g per dieną. Kitas kalorijas susirink iš sveikesnių produktų. Ok?
Oho, šokolado dieta? O skrandukas nenukentės nuo jos? Juk turėtų graužti...
Nesėkmėje pamatykite sėkmę
http://zinom.lt/nesekmeje-pamatykite-sekme/
Norėtum laikytis dietos, tačiau nesinori atsisakyti skanaus maisto? Išbandyk mūsų kitokias dietas.
Deja diskusijose dalyvauti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai