Užpildykite savo duomenis

Įveskite savo duomenis ir mes pasiūlysime Jums rekomenduojamą valgiaraštį.

Kodėl verta užsisakyti Manodieta.lt valgiaraščius?


  1. 1. VISUS valgiaraščius paruošė profesionali dietologė.
  2. 2. Valgiaraščiai bus parinkti konkrečiai tau, atsižvelgiant į tavo duomenis – lytį, kūno svorį, ūgį, amžių, fizinį aktyvumą. Asmeniškai tau sudarytas mitybos planas didina tikimybę, kad trokštamą rezultatą pasieksi maksimaliai greitai, patikimai, sveikai.
  3. 3. Tai nebus kankinanti dieta. Svorį koreguosi maloniai, valgydama (-as) įprastą, lengvai paruošiamą maistą. Visi valgiaraščiai sudaryti atsižvelgiant į žmogaus organizmo poreikius – įtrauktos visos reikalingos medžiagos, todėl organizmas nebus nualintas.

Šis įrankis yra skirtas tik sveikiems suaugusiems asmenims. Čia pateikiama informacija nėra tinkama nepilnamečiams, nėščioms moterims, arba sveikatos problemų turintiems, alergiškiems asmenims. Tokie asmenys prieš pradedant sveikos mitybos programą privalo kreiptis į gydytojus ar dietologus. Šis kalkuliatorius gali būti naudojamas kaip rekomendacinis. Kiekvieno asmens svorio metimo rezultatai gali skirtis ir priklauso nuo asmens noro bei motyvacijos. Kaip ir su bet kokia mitybos programa, nėra garantijų, kad jūs tiksliai pasieksite numatytus rezultatus.