LIDA. Noriu vartot.

« Grįžti į temų sąrašą
Labas visoms, nežinau kodėl, bet nusprendžiau išbandyti LIDA. Kodėl? Per rudenį priaugau kokius 5 kilogramus...jaučiuosi stora, o draugė neseniai baigė vartoti LIDA ir atrodo puikiai, jai pavyko numesti 10kg. Kaip manot? Geras ar blogas mano pasirinkimas? Gal kas bandėt šį preparatą?
Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos Vaistų kontrolės laboratorija Respublikinio mitybos centro prašymu nuodugniai ištyrė maisto papildo LiDa kapsulių sudėtį ir nustatė, kad šio preparato kapsulėje yra 23 mg sibutramino hidrochlorido monohidrato, nenurodyto ant šio papildo pakuotės. Maisto papilduose vaisti-nių medžiagų neturi būti. Sibutramino hidrochlorido monohidrato veikliosios medžiagos yra Lietuvoje re-gistruotame vaistiniame preparate REDUCTIL 10 ir 15 mg. Šis preparatas gydytojų skiriamas ir vartojamas tik gydytojui prižiūrint kaip pagalbinė priemonė reguliuojant svorį, jei įprastinės medžiagos nepakankamai veiksmingos svoriui mažinti.
Sibutramino paros dozė neturi viršyti 15 mg. Kadangi jis tiesiogiai veikia CNS (centrinę nervų sistemą), todėl didesnės dozės gali sukelti sunkių nepageidaujamų reakcijų – kraujospūdžio padidėjimą, širdies veik-los sutrikimus, galvos skausmą, svaigimą, nerimą ir kt.
Pirma diena,nieko nejaučiu Valgiau kugelio ir gabaleli pirago. Kaip visas... Tik keista kad neiprasatai tirpo galūnės...gal čia ne nuo tablečiu ..ir šiaip nuotaika svyravo Nežinau turbūt isigalvoju O nuo kada svoris kristi pradeda?
po savaites pasisverk ir pamatysi skirtuma
O manai man veiks jei viršsvorio neturiu? Laukiu nesulaukiu kol tada praeis ta savaite O jei išgėriau tablete 20 min prieš pusryčius o ne 30 min. Čia blogaij?
na as jum blogo nelinkiu, o jus man linkit siknos storos aciu! bet as tokios niekada neturesiu, nes kitaip nei jus, netingiu pabegioti,vietoj to kad kimsciau bandeles o po to lida gerciau saujom.
drauge iki lidos buvo sveikut sveikutele, ir isvis nezinau, kam ji ja gere, nes visa laik atrode puikiai.
na jei jau jus tokia beviltiskai stora, tai tik lida turbut ir pades, sekmes didziausios uzjauciu beje
taip as valgau viska ka noriu , ir beja po nestumo ir pries sportavau ir vistiek lida geriau, nes man vien sporto neuztenka. Isvis lietuvoje daug grazuoliu save grazina ne tik sportu, sveika mityba, bet ir tabletemis, cia nieko keista, tik visos tyli, nes geda prisipazinti, o man asmeniskai visiskai negeda... nes kiekvienas save tvarko taip kaip nori. ir kiekvienas uz save atsako. as pati labai tyciojaus is moteru kurios guosdavos kad yra storos, sakydavau neeskit kaip laukines karves, ir nereikes pilvu mazinti, beeeet.... dabar pati turiu mazinti save... taip kad niekada nesakyk niekada.
Andzelika, man panasiai kaip ir tau pasireiske simptomai, manau cia todel, kad mazai valgom, pabandyk valgyt tris kartus per diena lengvo maisto. As kai soksiu, lidos negersiu ta diena. Man svoris pakrito per pirmas 3dienas, bt gal daugiau skysciai issivale, daug vandens geriau, arbatu, vaisiu, lida ir ploviau organizmas, gavosi kaip iskrova, bet silpna tikrai buvo, db dar sveriu 60, nenoriu per greit numest, nes bijau kad atgal nedetu svoris.
Faindzera, tu jau meti? Kaip sekasi?
summer zinok visai neblogai, per dvi dienas 2 kg, bet atrodo , kad daugiau irgi geriu daug skysciu, 2l vandens plius visokios arbatos, kavos, taip kad... seip sako kad kavos gert negalima geriant lida, bet as be kavos nei dienos. bet vistiek viskas ok.
Nžn jau antra diena o poveikio lyg ir jokio. Netroškina, o valgau kaip visada. Nors nedaug bet vistiek Tik nesuprantu kodel galunes tirpsta..
Na paneles kur dingot? Kaip sekasi?
Labas, kaip tu? Man tai nieko, bet gersiu tik ateinancia savaite ir viskas, daugiau kazkaip jau bloga man i jas paziuret, nezinau ar psichologiskai ar del fiziniu negalavimu, nepraeina man jos.
Aš jau keturias dienas geriu o poveikio jokio... Kiek tau kg nukrito?
jau vartoju virš savaitės, nukrito tie patys 3kg, kur nukrito per pirmą pusę savaitės, o daugiau nebejuda, bet gal todėl, kad pirmom dienom aš praktiškai NIEKO nevalgiau, o dabar prisiverčiu užvalgyt, nes galvoju gal nebesijausiu kaip pridaužta jei daugiau ko suvalgysiu. Nusprendžiau dar savaitę pagert, jei nieko, tai metu. O tu neturi antsvorio, gal tau jos ir neveiks?
Gal,aš kaškaip mažiau valgau bet nžn svoris nei krust Antsvorio visai neturiu, tai gal rmt nekris
Aš tada tavo vietoje ir negerčiau jų Gerai, kam sekasi jas gerti, bet supratau, kad ne man, nors pasišovus buvau kokį mėnesį gert. Be to dar blogai, kad bijau jas maišyt su alkoholiu, tai su draugėm kur išeini ir visos kokteiliukai, šampaniukai o aš nieko negaliu...šį savaitgalį taip ir prasėdėjau su sulčių pakiu
Bandysiu dar savaitele sugerti. Gal pavyks numesti kokius 3-4kg nes vistik mazai valgau
Tuos pačius tris-keturis kg numesti galima per mėnesį be jokių padarinių organizmui...
Lengva sakyt kaip man kg tiesiok nekrena! Valgau mazai, pasilaikau dietos na ir nieko
O kiek sveri ir ūgis koks?
Na jau lida tai tikrai nėra geras pasirinkimas. Jokiu būdu. Jūs sudėtį paskaitykite.. Ten tokia chemija. Pati buvau stora, labai labai. Sulieknėjau. Keiskit mitybą, pajudėkit. Aišku prie viso to vartojau papildus, bet ne NUODUS. Organizmas buvo aprūpintas gerais mineralais ir nebadavo, niekas nepasikenkė, o lida, tai jau pačios žinot...
Ūgis 166-7
Svoris 53
Norėtum laikytis dietos, tačiau nesinori atsisakyti skanaus maisto? Išbandyk mūsų kitokias dietas.
Deja diskusijose dalyvauti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai