LIDA. Noriu vartot.

« Grįžti į temų sąrašą
Labas visoms, nežinau kodėl, bet nusprendžiau išbandyti LIDA. Kodėl? Per rudenį priaugau kokius 5 kilogramus...jaučiuosi stora, o draugė neseniai baigė vartoti LIDA ir atrodo puikiai, jai pavyko numesti 10kg. Kaip manot? Geras ar blogas mano pasirinkimas? Gal kas bandėt šį preparatą?
Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos Vaistų kontrolės laboratorija Respublikinio mitybos centro prašymu nuodugniai ištyrė maisto papildo LiDa kapsulių sudėtį ir nustatė, kad šio preparato kapsulėje yra 23 mg sibutramino hidrochlorido monohidrato, nenurodyto ant šio papildo pakuotės. Maisto papilduose vaisti-nių medžiagų neturi būti. Sibutramino hidrochlorido monohidrato veikliosios medžiagos yra Lietuvoje re-gistruotame vaistiniame preparate REDUCTIL 10 ir 15 mg. Šis preparatas gydytojų skiriamas ir vartojamas tik gydytojui prižiūrint kaip pagalbinė priemonė reguliuojant svorį, jei įprastinės medžiagos nepakankamai veiksmingos svoriui mažinti.
Sibutramino paros dozė neturi viršyti 15 mg. Kadangi jis tiesiogiai veikia CNS (centrinę nervų sistemą), todėl didesnės dozės gali sukelti sunkių nepageidaujamų reakcijų – kraujospūdžio padidėjimą, širdies veik-los sutrikimus, galvos skausmą, svaigimą, nerimą ir kt.
Tai tu nejuokauk tada su LIDA, patariu tikrai... Geriau šiaip kažką daryk, yra veiksmingų, nežalingų produktų, jei dietos pagalba nepavyksta. sveri normaliai
Aš irgi manau, kad su lida neprasidėk, tu juk visiškai liekna
Sveikos, su lida iš viso netekau 4 kilogramų, bet daugiau nebegersiu jos. Kažkaip dabar visai sekasi mažiau valgyti, gal ir lidos įtaka, nes įpratau neryt. Kaip tau Faindzera? Sėkmingai lieknėji tikriausiai?
sveikos moterys, merginos

nu gi vartojau aš tą lidą prioeš keturis metus, ir dabar dar jos turiu. galiu pasakyt tik tiek, kad svoris tikrai labai krenta, bet sveikata ir greit šlubuot pradeda. man tai labai širdis persimušinėt pradėjo ir spaudimas labai pakilo. o draugė kuri daug daugiau už mane vartojo visai nieko nepajuto ir gražiai sukūdo. tad išvada tik tokia, kad kiekvienai individualiai jin reaguoja, bet aš ir pasiryžus vėl vartot, bo atrodau kaip bačka
Sveikos mergaites...kas apie Lyda, tai zinokit nieko gero,geriau ir as,tai neduok dieve,kiek apie ja suzinojau....ji uzaugina kirmina zarnose,todel ir krenta svoris,o veikia turbut kiekviena skirtingai...Pvz as, alpau,krisdavau is padu,sirdis dauzydavosi,galva svaigdavo...Nebenoreciau to patirti....Geriau jau nevalgyti po 18val...
Užaugina kirminą? Kur skaitei?
Geriu jau savaite o poveikio jokio net netroškina... Gal kad antsvorio neturiu??
Aj mylesiu save kokia esu, nors ir šlaunys apvalokos, svarbu gera širdele turiu
sweiki na teko man lida vartoti 10 dienu nes mama rodo tai jes ismete tai per ta laika buwau numetusi 8 kg sweriau tada 60 o pawartojus juos 52 bet cia buwo seniai jau greitai bus 4 metai
Lida senoji, stiprioji versija (old version). 100 % originalas, aprašymai,
tiek ant dėžutės, tiek instrukcija, tik kinų ir anglų kalbomis.
Dėžutė ir kapsulės tokios kaip fotografijose.
Milteliai kapsulėje - šviesiai rudi.
Tiesiogiai siunčiuosi iš Kinijos be jokių tarpininkų.
Tai efektyviausias lieknėjimo būdas, per mėnesį numetama nuo 5 iki 12
kg. Lida pagreitina medžiagų apykaitą, taip pat kontroliuoja alkio
jausmą, prisideda prie būtinų kūno valymo procesų, be kurių svorio
mažinimas yra neįmanomas.
Preparato nerekomenduojama naudoti iki 16 ir po 60 metų; nėščioms ir
maitinančioms moterims; žmonėms su širdies ir kraujagyslių ligomis;
kas yra patyrę insultą ir širdies priepuolių.

30 kapsulių pakuotės kaina – 65 Lt
2 pakuotės - 130 Lt atsiuntimas mano saskaita
3 pakuotės - 180 Lt atsiuntimas mano saskaita
5 pakuotės - 290 Lt Lt atsiuntimas mano saskaita
10 pakuočių - 560 Lt atsiuntimas mano saskaita
862355687
nekišk čia tų reklamų...
Sveikutes Norejau paklausti is kur jus uzsisakot sio preparato? Man verkian jo reikia Laukiu atsakymo,aciu.
sweika na su lida atsargiai reikia seip padirbta pardawineje esu pirkusi pirma karta pirkau tai buvo geri o kaip antra karta pirkau tai buwo blogi nors antra karta is kitur pirkau ir mokejau daugiau tai wat cia nori pasakyti kad kartais lida geriau pigesne pirkti,ir beto pries pirkdama sakyk kad nori kad viena tablete isimtu kad prie ju pasitikrintum ar gera lida ar nes seip geros lidos milteliai sviesus o blogos tamsus
vartojau lida buvo labai bloga istikro bet rezultatas stulbinantis per 20dienu nukrito 8kg
Sveikutes,esu pries 4 metus ir as gerusi Lida.Mazai norejosi valgyti,nukrito 7 kg per tris savaites be jokiu pastangu.Jauciausi puikiai,kartais galva svaigdavo,bet tai normalu,nes valgio kiekis tai nedidelis.Energijos tiek ,kad nezinai kur ja padeti.Po to pradejau jausti sirties permusimus,tai sumazinau tapleciu kieki.Budavo,kad ir pora dienu nebeisgeriu,po to vel pora dienu geriu.Man asmeniskai patiko Lida.Tik kai isgirdau,kad ziaurus nuodai,tai kazkaip nebesinorejo ju begerti.Bet dabar vel galvoju,kad visdelto as vel prie jos sugrysiu.Gal kuri zinote,kur isigyti tikrosios lidos?
Sveikutes panikes. As esu pries metus vartojusi lida. Sveriau 76kg numeciau iki62kg(numeciau beveik per 2men), dabar vel teks griebtis, dar liko 15 tableciu(pirkau 2pokus), nes svoris vel ima virsu, kadangi ziema nebunu lauke, nes neatspari salciui, tai svoris ir auga kaip ant mieliu. man nei sveigdavo galva, nei pykindavo, nei troskindavo, tik zveriskai vaisiu noredavau (istikro siaip as ju nemegstu), tai juos kaip isprotejus visa laika valgydavau, nakti gal sunkiau uzmigdavau, bet jei uzmigdavau tai kaip su plyta gavus, miegas budavo gilus gal palaikykim viena kita? as vel noriu sverti 62kg ugis 173cm, mano kaulai platoki, tai man toks svoris labai patinka ir tinka
Ooo, kiek cia mergyciu As lidos nebegeriu jau, bet 3 kilogramai tai graziai nukrito, noreciau dar minus 3, gal jei palaikysim vienos kitas dar pagersiu kelias savaites, nors siaip man jos nebuvo jau tokios geros drauges, nes nelabai gerai jauciausi lidos tabletes gerdama.
o tik maziau valgote ar ir dar kuo uzimate kuna, kad svoris kristu?
As tai dar sokius lankau, nors sportuot tai silpnokai man gaunasi geriant lida, nes sirdi permusa.
o kokiu sudejimu cia panos-ugis ir svoris ir koks siekiamas svoris?
Norėtum laikytis dietos, tačiau nesinori atsisakyti skanaus maisto? Išbandyk mūsų kitokias dietas.
Deja diskusijose dalyvauti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai