LIDA. Noriu vartot.

« Grįžti į temų sąrašą
Labas visoms, nežinau kodėl, bet nusprendžiau išbandyti LIDA. Kodėl? Per rudenį priaugau kokius 5 kilogramus...jaučiuosi stora, o draugė neseniai baigė vartoti LIDA ir atrodo puikiai, jai pavyko numesti 10kg. Kaip manot? Geras ar blogas mano pasirinkimas? Gal kas bandėt šį preparatą?
Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos Vaistų kontrolės laboratorija Respublikinio mitybos centro prašymu nuodugniai ištyrė maisto papildo LiDa kapsulių sudėtį ir nustatė, kad šio preparato kapsulėje yra 23 mg sibutramino hidrochlorido monohidrato, nenurodyto ant šio papildo pakuotės. Maisto papilduose vaisti-nių medžiagų neturi būti. Sibutramino hidrochlorido monohidrato veikliosios medžiagos yra Lietuvoje re-gistruotame vaistiniame preparate REDUCTIL 10 ir 15 mg. Šis preparatas gydytojų skiriamas ir vartojamas tik gydytojui prižiūrint kaip pagalbinė priemonė reguliuojant svorį, jei įprastinės medžiagos nepakankamai veiksmingos svoriui mažinti.
Sibutramino paros dozė neturi viršyti 15 mg. Kadangi jis tiesiogiai veikia CNS (centrinę nervų sistemą), todėl didesnės dozės gali sukelti sunkių nepageidaujamų reakcijų – kraujospūdžio padidėjimą, širdies veik-los sutrikimus, galvos skausmą, svaigimą, nerimą ir kt.
Faindzera
Kaip atskirti senąją Lidą nuo naujos?
post modified 2012-02-02 22:03
sveikos merginos, kur dingote?
jau mano 6diena su lida, jokio blogo poveikio nejauciu, tik kad troskina ir tiek. valgymo poreikio nenumuse labai stipriai, gal tik 50%, tai valgau zymiai maziau, bet valgau miegu normaliai, kaiptik prie miego labai traukia na ir tiek. per penkias dienas -2,5kg. tegul atsiranda bendraminciu !
O ateityje nemanai, kad gali tam tikrų problemų dėl vartotos lidos išlįsti?
jeigu prades listi problemos, tai iskarto mesciau vartoti
Idomu kaip Summmer sekasi, ar vel geria lida. Summer, islisk pasipasakot
Sveikos merginos. Norėjau tokį klausimą užduoti, KELINTĄ DIENĄ (vartojant LiDa), Jums maždaug pradėjo būti pirmieji požymiai (troškulys, sotumo jausmas ir t.t.)?
Nusipirkau LiDos pakuotę (orginalios, kadangi iš ten, kiek skaičius esu, labai daug kas perka ir rezultatai +), tačiau jau 7 diena ir nieko.. nei -kg..
Ir nežinau ką daryt, širdis baladojasi naktį nuo tos LiDos, valgyt nesinori, bet nei kg nenumetu. Nervuot pradeda.
Gal patarimų turit? Ar gal žinot dėlko taip?
Labas, man panašiai buvo kaip tau ir mečiau gerti lidą dabar sveiku būdu per savaite atsikračiau maždaug vieno kilogramo ir esu labiau patenkinta. Viso jau netekau keturiu, trijų su lida ir vieno sveikai.
Na, man sveika gyvensena su lėtu svorio metimu netraukia, sveikai ir taip dabar maitinuosi, bet tas 1kg per savaitę manęs nenustebina, kadangi viršsvorio turiu daug..
Sveikos, pasidalinsiu savo patirtimi su LIDA Pradejus vartoti lida jauciausi keistai, energijos buvo, daug skysciu geriau, numeciau tik 4kg, tarp kitko ir sportavau, be to valgyt noredavosi Isgeriau 14 tableciu tik, kadangi prasidejo nezmoniski skrandzio skausmai,uzkietejo viduriai, nusprendziau kuo greiciau ja ismesti is savo namu, po tokiu nezmonisku skausmu, pasitkrinau skrandi ir pasirodo isitaisiau opalige nors valgydavau normaliai, kad ir geriau LIDA. Dabar esu kategoriskai pries LIDA! Gyvenime jos daugiau negersiu ir nepatariu niekam jos gert.
Nuodai yra nuodai Bet faktas, kad kiekvieno organizmą veikia skirtingai. Visgi, daugiau pasisakiusių apie šalutinį poveikį.
Sveikos,

noriu prisijungti prie jūsų kompanijos. Šiandien išgėriau pirmąją Lida tabletę
Labai ilgai svarsčiau ir galiausiai nusprendžiau surizikuoti. Jei labai blogai jausiuosi - mesiu šį reikalą. Džiaugiuosi užtikusi šį formumą, nes daug smagiau žinot, kad ne viena rizikuoju savo sveikata Mano svoris - 76 kg, ūgis 1,69 m.
Sveikos,noriu ir as i jusu kompanija.as turiu lb. dideli virssvori,man reik atsikratyt 40kg. rudeni geriau lyda men.laiko ir numeciau 7kg,bet po svenciu visu jie gryzo,nes tuo metu nenaudojau jos.dabar jau 5d.geriu lyda ir tik 1kg nukrito.apetitas zveriskas,gal tik siand.jau pradejau jausti kazkoki sotuma maziau valgant.salutinis poveikis-gal tik ,kad burna dziusta ir uzmigt sunkiau sekasi,daugiau dar nieko nepajutau.tikiuosi iki vasaros nors kiek atsikratyt svorio.lyda gal ir kenkia kazkiek,bet manau,kad didelis ansvoris nemaziau ligu gali sukelti.taigi,renkuosi lyda.
Sveikutės gal žinote kur galėčiau įsigyti originalias Lida tabletes?
na as vartojau lida neseniai visa pakuote sugeriau bet man nepadejo
nenukrito svoris seip prakaitas musdavo ir kazkiek apetitas budavo mazesnis kito salutinio poveikio lyg ir nebuvo
Na va, vėl grižau pas jus
Labai noriu atikratyt savo svorio Žinau kad neturiu antsvorio, tačiau nekenčiu savo kūno
Mano svoris : 53-2Kg Ūgis -167 Noriu sverti 49kg. Labai labai noriu, nes mano kojos kaip desros... Vartosiu vėl Lida nors man jos jokio poveikio neduoda ir mažiau valgysiu
Sveikos, merginos,
per 6 dienas - 4 kg. (nors geriu tabletes ne kiekviena diena, nes salutinis poveikis tikrai labai jauciasi: padaznejes pulsas, musa prakaitas).
Egle, patikek, LiDa kenkia ne truputi, o smarkiai. Pries ja vartodama tikrai labai issamiai issityrinejau visa informacija, kokia tik radau, bet is dvieju blogybiu, nusprendziau rinktis sita (nes virssvoris baigia suzlugdyti mano pasitikejima savim
).
Andzelika, tu geriau daryk ivairiausius pratimus kojoms, o ne LiDa gerk. Su tokiu tavo svoriu ir siekiais, LiDa jei ir sumazins tavo svori, tai kazkodel abejoju, kad busi patenkinta... Is to, koks tavo ugis ir svoris, drystu spresti, kad turi kur kas rimtesniu bedu nei storos kojos...
Deduosi prie jusu tik va, man kaip ir Anzelikai, efekto nelabai yra. Jei isinu is namu, tada tikrai maziau valgau tiek su ta aLida tiek be jos, bet kai esu namie jokios Lidos neduoda jokio poveikio, manau prie apetito dydzio labai prisideda psichologiniai faktoriai. Bet svorio numest tikrai labai noriu, nes nebegaliu taip
post modified 2012-02-19 15:36
Lolly koks tavo ugis ir svoris? Na aš naudoju senaja lida ir man nieko...Pykina rite biski o siaip nieko. Aj viduriai užkietėjo
Dar 2 dienas gersiu ir nustosiu
Sveikos būkit geros, negerkit to š***. Mano mama gėrė, aišku labai greitai numetė svorio ir po kiek laiko jai taip parėjo sveikata (visi tie širdies permušimai, galvos svaigimas, silpnumas) ir išvežė į ligoninę. Aišku, po to jau nebegėrė ir labai greitai sugrįžo visi tie kilogramai ir dar su kaupu. Tai, jeigu sveikatą susigadint norit, tai kaip tik jums..
Norėtum laikytis dietos, tačiau nesinori atsisakyti skanaus maisto? Išbandyk mūsų kitokias dietas.
Deja diskusijose dalyvauti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai