LIDA. Noriu vartot.

« Grįžti į temų sąrašą
Labas visoms, nežinau kodėl, bet nusprendžiau išbandyti LIDA. Kodėl? Per rudenį priaugau kokius 5 kilogramus...jaučiuosi stora, o draugė neseniai baigė vartoti LIDA ir atrodo puikiai, jai pavyko numesti 10kg. Kaip manot? Geras ar blogas mano pasirinkimas? Gal kas bandėt šį preparatą?
Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos Vaistų kontrolės laboratorija Respublikinio mitybos centro prašymu nuodugniai ištyrė maisto papildo LiDa kapsulių sudėtį ir nustatė, kad šio preparato kapsulėje yra 23 mg sibutramino hidrochlorido monohidrato, nenurodyto ant šio papildo pakuotės. Maisto papilduose vaisti-nių medžiagų neturi būti. Sibutramino hidrochlorido monohidrato veikliosios medžiagos yra Lietuvoje re-gistruotame vaistiniame preparate REDUCTIL 10 ir 15 mg. Šis preparatas gydytojų skiriamas ir vartojamas tik gydytojui prižiūrint kaip pagalbinė priemonė reguliuojant svorį, jei įprastinės medžiagos nepakankamai veiksmingos svoriui mažinti.
Sibutramino paros dozė neturi viršyti 15 mg. Kadangi jis tiesiogiai veikia CNS (centrinę nervų sistemą), todėl didesnės dozės gali sukelti sunkių nepageidaujamų reakcijų – kraujospūdžio padidėjimą, širdies veik-los sutrikimus, galvos skausmą, svaigimą, nerimą ir kt.
Sveikos, jungiuos ir as prie jusu, geriu Lida jau 10 dienu ir tik puse kg numeciaumanau nusipirkau apgaule, nes esu gerus pries 3 metus ir puikiai atsikraciau 20 kg, o db truputuka info, kai isgeriat lida, negerkit kawos pries ir po mazdaug 2 valandas, taipogi jokio alkoholio ir gazuotu gerimu, tai neturetu tada sirdies permusinetgal galit kas parasyt, kur galima isigyt originalios lidos?
kuo skiriasi sena lyda nuo naujos?kaip zinoti ar ji orginali?
post modified 2012-06-27 16:57
Sveiki, parduodu senąją LIDA orginali.lida@gmail.com

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/stiprioji-senoji-lida-orginali-tik-50lt-14478394.html
Sveikos paneles, dar yra vartojanciu lida? planuoju jas pirkti kita savaite.. mano ugis 170 cm ir dabar sveriu 72kg, noretusi numesti 7-10kg. lidos dar nesu gerusi, taciau pora kartu jau geriau meizitang tabletes, internete buvo daug prastu atsiliepimu, taciau kai pradejau jas gerti, man buvo blogai tik pirmas dvi dienas, labai svaigo galva ir pykino, trecia diena jau buvo viskas gerai, tai meginsiu laime ir su lida, galbut jokiu salutiniu poveikiu nesulauksiu..
Labas mergytes noriu vartoti lida ,bet kur jos reikia kokibyskos isigyti???
Sveikutes, paskaitinėjau jūsų pokalbius ir nusprendžiau jog ir man reikia tos lidos... Iš čia esančių, kurios geriate, gal galite parekomentuoti kur pirkote? nes labai bijau jog negaučiau tų tablečių kur kirminą užaugina
O diewe, su tokiais svoriais jos dar Lida geria,as irgi geriau ja tol kol nepradejau krist is padu o ir numeciau vos 4kg per men.
Sveikutės, jungiuosi ir aš prie vartojančių LIDĄ tikiuosi man padės, esu po gimdymo ir metus atmaitinusi savo atžalą, mano ūgis 181cm, o svoris 111 kg., labai tikiuosi gerų režultatų ir Naujus metus jau švesti normali, esu LIDĄ jau gėrusi 2 kartus, pirmą kartą padėjo, antrą kartą pataikiau ant fuflo, o dabar tikiuosi ir padės, šiandie pirma diena kaip pradėjau vartojimo kursą, tik va nežinau kaip bus su kava, nes juk kava skaniausia ryte, o aš tegeriu 1 puodelį iš ryto, tikiuosi pačio geriausio rezultato ir tikiuosi kava poveikio neslopins. Sėkmės mums visoms, kad būtumėm sau pačios gražiausios.
Sveikutes,as dar viena reklamos auka. Mano ugis 167 svoris 92.Geriau Lida pries 4 metus,isgeriau visa men,-6kg. Salutiniu poveikiu jokiu,apart troskulio. Aisku svoris gryzo.Dabar vel baigiu gert Lida,liko 6 kapsules is pakuotes,poveikio jokio.Nei svoris krinta nei blogai darosi.Perskaicau visu merginu atsiliepimus,praktiskai visoms tas pats,tai kur esme?Per spauda ir TV kazkas padare puikia reklama,priveze Š. ir gerkit jus i sveikata.Aksciau gal ir buvo ta Lida kitokia,o dabar parveza kokios tik nori ir rudais ir baltais miltukais,ten moka 14-20 lt,cia prekiauja50-80 ir biznis puikiausias.Kiekviena pardaveja pasakoja kad "geriau pati,lb gera",o sveria pacios po gera100. Tai va,ant tokiu kvailuciu kaip as ir laikosi biznieriai. Dar galvojau baigt ta pakuote,bet db paskaicius susinervinau ir isdrebsiu i siuksline! 10 merginu pasakoja savo istorija ir nei vienai beveik svoris nekrenta,tai kaltas ne musu organizmas,o stebuklingosios piliules. Kazkaip pries 4-5 metus jos veike ir puikiausiai.Bandysiu pati kovot su savo svoriu. Jei kam idomu,parasysiu.
post modified 2012-09-09 21:17
Sveikos merginos, na apie LIDA, esu pati naudojusi, koleges naudojo nei vienai nei galva sukosi, nei bloga, nei sirdis sokinejo, nei kazkokie salutiniai poveikiai buvo atsirade, isskyrus viduriu uzkietejimas vargino. Pirmiausia nereikia pamirsti kad turite BUTINAI maitintis, nesvarbu kad nera alkio jausmo, vis viena privalote kazka imesti i skrandi. Kai tik buvo atsirade LT naudojau ir turejau rezultatus, kazkada vel buvome isigije, kilkogramai krenta - tik po to reikia moketi susiimti ir islaikyti tai ka jau esate pasieke. Sekmes visoms
sveikos merginos. as esu bandzius lida, man tas preparatas patiko, suteikia energijos ir sotumo jausmo,bet ziauriai troskina. kimsti tikrai maisto nesinori. bet kai nustoji vartoti preparata, svoris po truputi sugrizta, jei nesuregulioji mitybos.man pavyko su 20tableciu numesti 5kg, dar tuo metu ir dviraciu vazinejau po 1,5 val kasdien, tai puikiai jauciausi, db kai atasalo vel norisi daugiau valgyti, tad nusprendziau vel grebtis tos LIDOS. neturiu valios laikytis dietos, oi lidos isgeri ir jiks maistas nevylioja.tik gryno vandens norisi ir kuo daugiau. aisku jei kas pasiulytu ka naturalesnio, augalines kilmes, gal atsiasakyciau ior lidos. seip manau kad geriausias vaistas svorio metymui yra MEILE!!!! AR NE?
Vakar isgeriau pirma tablete, jokiu salutiniu poveikiu isskyrus kad labai burna dziovina, liezuvis baigia prikibt o siaip daugiau nieko gersiu ir toliau ir ziuresiu kiek cia numesiu
sveikos! as jau antra karta vartoju lida, pirmas kartas buvo pries 1.5 metu, numeciau 10 kg per men., kurie neataugo iki nestumo, jokio salutinio poveikio nejutau nei tada, nei dabar, tik viduriai uzkieteja pirmomis dienomis, bet susireguliavus mityba ir geriant pakankamai skysciu viskas greit susinormalizuoja, geriausia valgyt mazom porcijom kas 3 val, po keliu dienu organizmas prie tokio rezimo pripranta ir lengviau svori islaikyt nustojus vartot papildus... sekmes bandancioms!!! tarp kitko net mano virsininkas isbande, jam apie 50 metu, numete regis apie 12 kg, pora atgal grizo kadangi labai jau megsta balta duona bet siaip liko be galo patenkintas rezultatais ir jokiu nusiskundimu, taigi dar karteli SEKMES
Inesa, Summer ir kitos merginos, galite gal kontaktus parašyti iš kur perkate?
sveikos merginos,
pati bandziau ,numeciau 8kg..nu ir ka manot dziugu?o tikrai ne nors man 22 taciau supratau kas yra sveikata. vartojant pasaliniai pojuciai buvo minimalus,didelio diskonforto nejutau,geriau daug vandens.taciau veliau prasidejo sirdies permusimai.mano drauge atsidure ligoninej irgi si reikala vartojo.jei manot kad numesit ir viskas baigsis deja ne...baigus vartoti salutinis poveikis isnyksta taciau jei pakenkete savo kunui tai isliks
Inesa, parasyk savo kontakta arba pasta, per ji susisieksime. aciu labai..reikia labai tikros lidos..
arba kas nors parasykite kas vartojote lida ar reductil tikra. gal zinote kas prekiauja..pasidalinkim mergaites.
Sveikos moterys, Man labiausiai padejo maisto papildai lida, jei ka domina, zinau kur nusipirkti tikrai veiksmingos lidos. susisiekite.
post modified 2012-12-06 17:34
Atsiprasau mano email vitalaskiene@yahoo.com
Turiu tikros Lidos, is ten pat ir tokia pat, jau 4 metai, daug atsiliepimu ir klientu, patarsiu, pakonsultuosiu, taikomos ir nuolaidos. Galite kreiptis telefonu: 862637844, arba el. pastu: lieknek.lengvai@gmail.com
Norėtum laikytis dietos, tačiau nesinori atsisakyti skanaus maisto? Išbandyk mūsų kitokias dietas.
Deja diskusijose dalyvauti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai