LIDA. Noriu vartot.

« Grįžti į temų sąrašą
Labas visoms, nežinau kodėl, bet nusprendžiau išbandyti LIDA. Kodėl? Per rudenį priaugau kokius 5 kilogramus...jaučiuosi stora, o draugė neseniai baigė vartoti LIDA ir atrodo puikiai, jai pavyko numesti 10kg. Kaip manot? Geras ar blogas mano pasirinkimas? Gal kas bandėt šį preparatą?
Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos Vaistų kontrolės laboratorija Respublikinio mitybos centro prašymu nuodugniai ištyrė maisto papildo LiDa kapsulių sudėtį ir nustatė, kad šio preparato kapsulėje yra 23 mg sibutramino hidrochlorido monohidrato, nenurodyto ant šio papildo pakuotės. Maisto papilduose vaisti-nių medžiagų neturi būti. Sibutramino hidrochlorido monohidrato veikliosios medžiagos yra Lietuvoje re-gistruotame vaistiniame preparate REDUCTIL 10 ir 15 mg. Šis preparatas gydytojų skiriamas ir vartojamas tik gydytojui prižiūrint kaip pagalbinė priemonė reguliuojant svorį, jei įprastinės medžiagos nepakankamai veiksmingos svoriui mažinti.
Sibutramino paros dozė neturi viršyti 15 mg. Kadangi jis tiesiogiai veikia CNS (centrinę nervų sistemą), todėl didesnės dozės gali sukelti sunkių nepageidaujamų reakcijų – kraujospūdžio padidėjimą, širdies veik-los sutrikimus, galvos skausmą, svaigimą, nerimą ir kt.
sveikos,as negaliu klausytis tokiu nesamoniu apie lyda,tai yra nuodas,ir ataugsite dvigubai,pazeisit inkstus ir visa kita.juokinga kai nori numest 5kg ir omasi nuodo sau,vietoij to,kad sveikai atsikratytu.kas per tikra lyda dar?visa ji vienoda yra.tiesiog tai gali atsiliepti ir po pusmecio net,o depresija garantiota po jos.ar nejauciat galvos skausmo?????baimes???salcio??sekmes,nuodikites toliau!!!!!!tai tada imkite auksines tabletes,po kurios svoris niekuomet neaugs????ir tik 1tablete padarys jus lieknas!!!!!!!!!!zinot kodel????nes tai yra SALITERIS,kuri jus uzsiauginsit isgerusios,o jis naikuns jusu maista prganizme.na ka?saune ar ne?tai imkites sios priemones,juk tai NUOSTABU!!!koks skirtumas ar lyda,ar si tablete?manau jokio?!nuo vienos sutriks inkstai,pojuciai,kepenys,o nuo kitos jai neisivystys pilnai,galit apakt,gali po visa prganizma nusest mini saliteriai???ir dar,uz tokia reklama lydos,reiktu paduot i teisma!!!!!!!!!!!!!!
sveikos. va isbandziau as ta LIDA... rezultatai, nulis. nei galva svaigo nei troskino... zodziu dar ir apetitas padidejo!
Sveikos panelės. Dabar jau visiškai pasimečiau ar jas verta vartoti ar ne. Vienos rašo, kad numetė, o kitos jog visiškai nieko. Man reiktu numesti 10kg tai ar patartumėte vartoti?
Sveikos merginos, būkit geros, pasakykit kur gaut originalios, kur tikrai veikia lida, nes nusipikau,tai niekas nesikeicia..
post modified 2013-01-10 17:40
Sveikos uzsakau reduktili 15mg ne is kinu kaip pilni skelbimai o is indu pati numeciau 18kg galiu atsiust foto papildai po usakymo ateina per 20d meiziene@gmail.com
Sveikos. Esu prieš kelis metus vartojusi Lida. Tada numečiau 15 kg ir buvau patenkinta. Prieš pusmetį sugalvojau vėl jos įsigyti, tik pabandžiau pas kitą tiekėją ir nusivyliau. Apetitas nežymiai sumažėjo, o šalutinis poveikis pasireiškė kaip galvos skausmas. Ruošiausi jau nevartoti jos, kol draugė neužrekomendavo kito tiekėjo, pas kurį šis preparatas tikrai veiksmingas. Jau netekau 5 kg. Pas jį taip pat yra kito veiksmingo preparato, kurį mano draugė vartodama numetė nemažai svorio. Tik šitas yra kiek brangesnis. Paliksiu nr, jei kam prireiks 8 679 91778 Sėkmės
lida nedegina, netirpdo riebalu ! isvaro is jusu organizmo skyscius, mineralus ir visa kita. turbut is biologijos pamoku dar prisimenat kiek % sudaro organizme vanduo. vieninteliai veiksmingi preparatai kurie degina riebala yra ephedrine ir clenbuterol. zinoma geram rezultatui pasiekti baltymu dieta + begiojimas.. nes tik begant-judant dega riebalai. valgot liesa varske, jei varskes negalit valgyti, perkat whey proteina + mineralai, vitaminai. labai skanus kokteiliai: pvz http://shop.fitsport.lt/baltymai-proteinai-pigiau/Optimum-Nutrition-Whey-Gold-942-g
psisakysiu ir as paie LIda...ilgai galvojau pradeti ja vartoti ar ne.Kelias dienas narsiau internete,rinkau informacija,aisku daugiausia nuomoniu prie lida,vien del to,kad neaiski vaisto sudetis,jos poveikis.Suviliojo tai,kad daugelis giriasi neteke daug svorio per trumpa laika.Pries 5 dienas,vis delto nutariau pabandyti,juk niekas nevercia gerti per prievarta,jei pagalvojau,kad jei pajausiu kazka negero ,tiesiog jos nebegersiu.Mano svoris 75kg,pries metus buvo 82kg,turejau probemu su sveikata,tai per savaite netekau 20kg be jokiu dietu.Buvau laiminga ne tik,kad issikapsciau is ligos patalo,turbut labiausiai dziaugiausi savo kuno formomis )),juk sveriau tik 62kg(ugis 168cm),beje ir amzius jau ne jaunatviskas(42 metai).Turbut mane supras tik tas,kas buvo apvalutis,paskui staigiai nukitus riebalu sluoksniui,pavirto i grakscia moteriske ))),stengiausi islaikyti ta svori,taciau teko vartoti hormoninius vaistus,nuo kuriu per kelias savaites vel priaugau virs 10kg,vel sau nebepatinku,nesinori nei eiti kur,nei puostis.Sakysit moteriskei su galva jau nebegerai,bet yra kaip yra,tokiu metu norisi dar ir sijonuka trumpesni segeti ir sulaukti pagyru,kad gerai atrodai .tai va,ko nepadarysi vardan grozio...kaip jau sakiau siandien 5 diena,kaip vartoju Lida.Taciau juciuosi puikiai:galvos neskauda,pykinti nepykina,netgi troskulio ypatingo nejauciu,geriu skysciu tiek ,kiek ir anksciau geriau,apie 1 litra per diena.Naktimis miegu gerai,valgu kaip ir valgiau(niekada nepersirydavau),tiesiog dabar vartodama lida esu priversta pavalgyti pusrycius,nes geriu lida tik po sociu pusryciu,pietums darbe suvalgau jogurto indeli su bandele,ar sriubytes kokios.Gryzusi po darbo,taip pat suvagau vakariene(pvz vakar vakarienei kepsniuka suvalgiau).Zodziu gyvenu yprastu ritmu,kaip ir anksciau,tik gal tie uzkandziavimai tarp pietu ir vakarienes pasibaige,nebetraukia saldumynai ir jokiu naktipieciu,kas anksciau pasitaikydavo,esu darbinga,nuotaika gera...Tiesa,svertis dar nesisveriau,nes namie svarstykles uzstrige ant 75kg )) nuo dazno sverimosi,tiesiog pagal rubus jauciu,kad kokiais 2kg tai manau atsikraciau jau.Manau daugelis daro klaidas vartodami Lida,kad visai nevalgo,tik skyscius geria(teko skaityti tokius komentarus ir daug),manau del tos priezasties ir buna visi blogumai ir didelis svorio netekimas.Pagal savo pojucius galiu pasakyti,jei ir toliau valgai,nepersivalgai,sumazini porcijas,nebevalgai nuo 18 val,manau tikrai imanoma pasikoreguoti svori,be jokiu auku ir sveikatos problemu.P.S.Beje,kava kaip geriau ryte taip ir geriu,tik as ja visada vartojau balinta ir 1 puodeli per diena(cia tom,kurios raso,kad negalima vartoti kavos )NEPAGALVOKIT,KAD SKATINU VARTOTI LIDA,tiesiog aprasiau savo pojucius,kad darant viska su protu imanoma ,manau,jos pagalba psikoreguoti svori kokiais 5 kg,bet ne daugiau.
Sveikos merginos,prisijunksiu ir as kaip naujoke.Taigi api ta LIDA-siuo metu as ja geriu ir liko tik 9tabletes isgert,o svoris nepakites,virssvorio turiu 15kg,kiek geriau pirma karta man nekrenta nuo ju svoris.Kazka kita bandysiu,sako tos reductil geros,nzn ko griebtis,kartu ir nervas ima
pradesiu nuo rytojaus ir as vartot,velniskai bijau,nes dauguma raso,kad labai sveikatai kenkia..
tai gal perki padielka,o ne tikraja lida, na as ryt ismeginsiu,paziuresiu kas iseis
pries kelias savaites rasiau,kad pradejau vartoti lida.tai va,liko tik 5 tabl,taciau jauciu,kad "nukrito "tik kokie 2-3kg ,kadangi svarstykles namie sugede,o pasisverti kitur nera galimybes,tai apie mazejancias apimtis galiu spelioti tik pagal rubus ))Siaip virsvorio turiu gal tik kokius 5kg,taciau ir del tu keliu kg pati jauciausi kaip istinusi.Kas liecia savijauta,tai visa laika kol ja vartoju nejauciu nei karto kazkokiu blogumu,netgi troskulio nebuvo.Kartais net pagavoju,gal as vartoju koki c vitamina )))nors pagal viska pirkau originalia lida,is patikimo pardavejo,na,bet matyt pats organizmas taip reaguoja i si papilda.Beje vienas pliusas tai tikrai yra:darbe jauciuosi visa laika geros nuotaikos,darbuojuos kaip uzsukta suvartojamo maisto kiekis kazkiek sumazes,bet vel pradejau vakarais ïeskoti saldumynu.Tai tiek mano pastebejimu.Daugiau tai tikrai nebepirksiu ir nevartosiu lidos,manau paciai reikia susiimti ir nebevalgyti po 18val vakare,nes darbe ir taip nera galimybes prisivalgyti.
Sveikos, gal galetu merginos pasidalinti kontaktais, kur isigyjote lida, nuo kurios tikrai krito kg.
Sveikos visos, zinau labai gerus papildus svoriui mazinti,taip pat galiu juos jums suveikti, tikrai veiksmingi, ka domina rasykit llaurute89@yahoo.com
sveikos kaip atskirti orginalia lidos pakuote nuo apgaules?
post modified 2013-02-19 20:19
Na labukas visom prisijungiu ir as...jau turbut puse metu masciau apie LIDA skaiciau domejausi,bet kadangi vienos giria kitos peikia nusprendziau pati ismeginti...LIDA pirkau is skelbiu.lt
mano ugis 155, o svoris 66.
siandien pirma diena...nepasakyciau kad yra kaskoks salutinis poveikis tik kaskoks keistas skonis burnoje..
pasidalinsiu savo rezultatais
sveikos as ir uzsisakiau lidos laukiu kol atsius pastu kaip manot ar realu per men numes 8 9 kg, seip ansvorio neturiu bet kai meciau rukyt priaugau siek tiek svorio...
sveika,bet kuriuo lieknejimo atveju tos kurios neturi ansvorio liekneja leciau na as siandien isgeriau 4 kapsule..apie rezultaus kalbet anksti manau, nors svarstykles rodo -1kg tiesiog per tas 3 dienas manau organizmas issivale o salutinio poveikio galima sakyt nejauciu.
Na stai snd pirma tablete isgeriau... jauciuosi kaip visada. Mano drauge geria jau savaite bet jei kolkas ji alkio nenumalsina.. bijau kad gal ji neorginali kokia. . Kaip atskirti orginala nuo klastotes?
Pas mane tikriausiai irgi netikra...jau geriu 12 dienu per jas -2kg...salutinio poveikio visai nera tiesiog nuo mazesnio kiekio maisto jauciuosi soti...labai idomu kaip tau sekas sian turetu but sesta diena gal jau kiek nukrito kg?
Norėtum laikytis dietos, tačiau nesinori atsisakyti skanaus maisto? Išbandyk mūsų kitokias dietas.
Deja diskusijose dalyvauti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai