LIDA. Noriu vartot.

« Grįžti į temų sąrašą
Labas visoms, nežinau kodėl, bet nusprendžiau išbandyti LIDA. Kodėl? Per rudenį priaugau kokius 5 kilogramus...jaučiuosi stora, o draugė neseniai baigė vartoti LIDA ir atrodo puikiai, jai pavyko numesti 10kg. Kaip manot? Geras ar blogas mano pasirinkimas? Gal kas bandėt šį preparatą?
Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos Vaistų kontrolės laboratorija Respublikinio mitybos centro prašymu nuodugniai ištyrė maisto papildo LiDa kapsulių sudėtį ir nustatė, kad šio preparato kapsulėje yra 23 mg sibutramino hidrochlorido monohidrato, nenurodyto ant šio papildo pakuotės. Maisto papilduose vaisti-nių medžiagų neturi būti. Sibutramino hidrochlorido monohidrato veikliosios medžiagos yra Lietuvoje re-gistruotame vaistiniame preparate REDUCTIL 10 ir 15 mg. Šis preparatas gydytojų skiriamas ir vartojamas tik gydytojui prižiūrint kaip pagalbinė priemonė reguliuojant svorį, jei įprastinės medžiagos nepakankamai veiksmingos svoriui mažinti.
Sibutramino paros dozė neturi viršyti 15 mg. Kadangi jis tiesiogiai veikia CNS (centrinę nervų sistemą), todėl didesnės dozės gali sukelti sunkių nepageidaujamų reakcijų – kraujospūdžio padidėjimą, širdies veik-los sutrikimus, galvos skausmą, svaigimą, nerimą ir kt.
Sveiki visi! Jei nesunku užpildykite anketą Nesugaišite daug laiko! Ačiū Jums!
http://apklausa.lt/f/maisto-papildu-vartojimas-mazinant-kuno-svori-3f1k4vh.fullpage
Turiu klausimeli, vartoli LIDA jau 12 d. is pirmo jokiu pasekmiu nebuvo, dabar ir burna dziusta ir svaigulys, ar gali buti kad po laiko pradeda veikti? As is pradziu jas geriau puse valandos pries pusrycius, dabar jau kelias dienas geriu po pusryciu, tai jauciusi kaip kosmuse. ;D
Paskaitinejau ir as kaip jum sekasi visoms ir nusprendziau pasidalinti savo istorija. Zodziu ilgai dvejojau ir daug domejausi kol nusprendziau isigyti ir as lida papilduku plius drauges ikalbinejimas gerti kartu padare itaka mano sprendimam taip pat Uzsisakeme dvi pakuotes pastu ir pradejome vartoti pas abi plius minus 10kg antsvoriukas. Buvau nustebinta kad isgerus beveik visa pakuote tenukrito tik 2-3kg maniau isigijusi netikra ar neveiksminga lida bet drauges rezultatai buvo turbut netoli 6kg net. tiek man tiek jai nesijaute jokiu salutiniu poveikiu tiesiog biskiuka maziau valgem ir tiek . Taigi manau kad senoji lida ar stiprioji ji veikia labai priklausomai nuo organizmo , uzsisakem dar , jai kam smalsu pranesiu kaip seksis isgerus dvieju menesiuku kursa
P.S. jai bijot kad apgaus ar bus neveiksminga palieku numeriuka patikimo pardavejo 867991778
labas armante gal patarsi man ka valgyti ir kaip mankstintis is savo patirties sudarytai koky man sarasaely nes tikrai didely ansvory turiu tai gal padetai ? ugis 170 o svoris mano 85 kl labai prasau padekite ?????????!!!
kie kainuoje tas lida???
Aš pirkau prieš pora dienų Lidą tai mokėjau 50lt
labas visiems,gal kas patars koki papilda veiksminga mano ugis153 o sveriu 80kg
Sveikutes, pradejau vartoti Lida, geriu tik 2 dienas dar.Pasalinio poveikio kazkokio nepastebejau, labai tikiuosi, kad ir nebus... (fingers crossed) Is po 2 nestumo priaugau 20kg,taigi pacios suprantate...
Jei kam idomu, galesiu rasyti apie rezultatus, dabar sveriu 88kg , tikslas bent jau pasiekti 70kg, o jei viskas vyks pagal plana, tai ir 60-65kg.Valgau siaip as ir taip ne daug, tik mano medziagu apykaita super super leta... kai sugersiu pakuote Lidos, turiu ir Reductil, pirkau abi, kad paziureciau, kuri geresne...Tai va...
post modified 2013-05-25 13:45
Beje, neisivaizduoju, kaip galima laikytis kazkokiu valgiarasciu, kad numestum svori, man turinciai seima su 2 vaikais , is kuriu vienam 3 men, tai neimanoma, tada tureciau nieko neveikt, vaika i sona , o sau atskirai maista ruosti 4 kartus dienoj...Tokie dalykai paauglems ir sportininkams, kurie neturi jokiu kitu reikalu...
Paneles, pasidalinkite kur pirkote Lida? Noreciau isbandyti
Panevezys, Mazeikiai, Ukmerge, Alytus, Marijampole,
Jonava, Utena, Kedainiai, Telsiai, Taurage, Plunge, Kretinga, Radviliskis, Palanga, Druskininkai, Rokiskis, Birzai, Garliava, Raseiniai, Akmene, Kelme, Kursenai, Joniskis, Pakruojis, Pasvalys
Norvegija, Svedija, Suomija, Estija, Latvija, Anglija UK, Airija, Skotija, Olandija, Vokietija, Belgija, Prancuzija, Ispanija, Italija, Austrija, Danija

Lida senoji, stiprioji versija (old version). 100 % originalas, aprašymai,
tiek ant dėžutės, tiek instrukcija, tik kinų ir anglų kalbomis.
Dėžutė ir kapsulės tokios kaip fotografijose.
Milteliai kapsulėje - šviesiai rudi.
Tiesiogiai siunčiuosi iš Kinijos be jokių tarpininkų.
Tai efektyviausias lieknėjimo būdas, per mėnesį numetama nuo 5 iki 12
kg. Lida pagreitina medžiagų apykaitą, taip pat kontroliuoja alkio
jausmą, prisideda prie būtinų kūno valymo procesų, be kurių svorio
mažinimas yra neįmanomas.
Preparato nerekomenduojama naudoti iki 16 ir po 60 metų; nėščioms ir
maitinančioms moterims; žmonėms su širdies ir kraujagyslių ligomis;
kas yra patyrę insultą ir širdies priepuolių.
30 kapsulių pakuotės kaina – 60 Lt
2 pakuotės - 120 Lt atsiuntimas mano saskaita
3 pakuotės - 170 Lt atsiuntimas mano saskaita
5 pakuotės - 270 Lt Lt atsiuntimas mano saskaita
10 pakuočių - 500 Lt atsiuntimas mano saskaita
862355687
Sveikutes, geriu lida beveik 2 savaites, vakare nebevalgau, porcijas maisto sumazinau dvigubai, alki jauciu ypac vakarais, bet aciu dievui, jokiu pasaliniu poveikiu nejauciu---nei galvos skauda, nei sirdis permusa... Jau dabar minus 6kg.Labai dziaugiuosi savimi, nes vis delto sis papildas mane priverte ir pacia pasistengti kontroliuoti savo mityba. Pirkau is sito pardavejo. http://www.skelbiu.lt/skelbimai/reduce-15mg-siusta-is-indijos-ir-senoji-lida-13043568.html#adCommentsArea.
Labas, merginos, pasidarlinkit kur pirkote Lida. Bijau nusipirkti padielka :/
Beja, Eva, sumazinot pati specialiai porcijas ar del lidos nebera alkio tokio?
Kaip jau sakiau su alkiu tenka pakovoti ypac vakare. Net kartais ne alkis , o tas iprotis vakare i saldytuva listi.Maisto porcijas, pati susimazinau, bet manau, kad be Lidos kovoti butu sunkiau. Ir nors ir alkana, nesijauciu blogai ar silpnai. Vartojant Lida jauciu, kad medziagu apykaita zymiai greitesne, todel ir nereikalingos medziagos pasisalina greiciau. Svarbu ir pacios nusiteikimas, jei ir toliau nusiteikusios kirsti viska is eiles, tai niekas nepades, o jei naudoti kaip papilda prie dietos , tai veikia super.
Labas,panos nusipirkau ir as siandien tos LIDOS, bandysiu nuo rytojaus vartoti, virssvorio turiu tikrai nemazai,nors man tik 25, esu 1,80 ugio,bet sveriu 110 kg... ;/ ir visas svoris kaupiasi ant pilvo, ir peciu srityje.. isbandziau daug visko,bet..
labas!as irgi vartoju lida.as nebijau,nes turiu pagalba is forever produkto aloe vera sulti,ji saugo nuo sirdziu ir kt.jei nori zinoti apie forever produktus,tegul man parasyti el. romadra25@gmail.com
Sveikos visos, kovojancios su antsvoriu..
juongiuosi ir as prie lieknejanciu cheminiu budu, po menesio lidos vartojimo -5kg. Beda ta, kad kur pirkau, pardaveja lidos nebeturi, dabar bandau reduce. Bet po 2 dienu vartojimo-jokio poveikio. Pasidalinkite kontaktais, kur pardavineja lida sviesiais milteliais.
Eva, kreipiuosi i tave, kaip sekasi liekneti? Kiek jau kg pametei?
labukas, as va savaite jau geriu LIDA, pirma diena plyso galva,antra diena skrandis,o dabar nebera jokiu simptomu,na burna truputi dziusta,bet nera taip,kad valgyt enoreciau visai,pavalgau,taciau jokiu saldumynu nevartoju,nieko gazuoto ir kavos nebegeriu,bet nuolatos jauciu,lyg gerklej butu istriges koks kamuoliukas. ir pameciau jau 4 kg
Labas merginos.o REDUCE kuri nors gerete?man rekomenduoja geriua juos pirkti nei LIDA...
Norėtum laikytis dietos, tačiau nesinori atsisakyti skanaus maisto? Išbandyk mūsų kitokias dietas.
Deja diskusijose dalyvauti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai