LIDA. Noriu vartot.

« Grįžti į temų sąrašą
Labas visoms, nežinau kodėl, bet nusprendžiau išbandyti LIDA. Kodėl? Per rudenį priaugau kokius 5 kilogramus...jaučiuosi stora, o draugė neseniai baigė vartoti LIDA ir atrodo puikiai, jai pavyko numesti 10kg. Kaip manot? Geras ar blogas mano pasirinkimas? Gal kas bandėt šį preparatą?
Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos Vaistų kontrolės laboratorija Respublikinio mitybos centro prašymu nuodugniai ištyrė maisto papildo LiDa kapsulių sudėtį ir nustatė, kad šio preparato kapsulėje yra 23 mg sibutramino hidrochlorido monohidrato, nenurodyto ant šio papildo pakuotės. Maisto papilduose vaisti-nių medžiagų neturi būti. Sibutramino hidrochlorido monohidrato veikliosios medžiagos yra Lietuvoje re-gistruotame vaistiniame preparate REDUCTIL 10 ir 15 mg. Šis preparatas gydytojų skiriamas ir vartojamas tik gydytojui prižiūrint kaip pagalbinė priemonė reguliuojant svorį, jei įprastinės medžiagos nepakankamai veiksmingos svoriui mažinti.
Sibutramino paros dozė neturi viršyti 15 mg. Kadangi jis tiesiogiai veikia CNS (centrinę nervų sistemą), todėl didesnės dozės gali sukelti sunkių nepageidaujamų reakcijų – kraujospūdžio padidėjimą, širdies veik-los sutrikimus, galvos skausmą, svaigimą, nerimą ir kt.
Buvau nusipirkusi lida, bet pasirodo, ten buvo neoiginalas, tad nieko ir nenumeciau, gal jus galite parekomenduoti kanors kas parduoda tikrai veiksmingas "lida" tabletes? buciau labai dekinga. Butu gerai, jei butu is Vilniaus
Pradėjau vartoti REDUX kapsules.Užsisakiau iš Kauno,skelbimą radau skelbiu.lt. Na ir šioks toks šalutinis poveikis jaučiasi.Sakė gerti jas reikia 30 min. prieš pusryčius.Bet po gerų 20 minučių toks pykinimas prasidėjo,kad galvojau bus blogai .Bet sočiai pavalgiau ir praėjo.Visą dieną jaučiausi lyg ne sava tokia "lengvai", troškulys didelis...Bet vandens gėriau kiek tik tilpo.Šiandien antra diena.Troškina,o šiaip viskas gerai.Pavalgiau pietus ką tik.Nėra taip, kad valgyti visai nenoriu.Valgau kaip ir visada.Na, parašysiu kada jau pamatysiu rezultatus kažkokius.
Sveiki,na ar yra vartojanciu LIDA?
..
As siandien pirksiu tik bijau netikra nusipirkt:///
sveiki kur galeciau isigyti lidos tableciu ir kokia butu kaina?jai kas galit padet lauksiu el.pastu lina.volungeviciene@gmail.com labia lauksiu jai kas zinot parasykit
Sveikos merginos, gerbiu kiekvienos nuomone ir tikiu, kad turime teise pasirinkti kaip mus gyventi, bet paskaitykite sia straipsnio istrauka ir spreskite apie tai ar verta vartori ir kas jums svarbiau, pacios:

Maisto papildas „Lida“” veikia kaip stiprus vaistas. Sibutramino dozė čia siekia 23 mg, t.y. kone dvigubai viršija leistiną paros dozę – 15mg. Europos Sąjungoje jau senokai draudžiamas vartoti panašaus poveikio vaistas – „Reductil“. Šiuose preparatuose esanti veiklioji medžiaga – sibutraminas – mirtinai pavojingas. Atliktos studijos rodo, kad jis:
◾Didina insulto bei infarkto riziką.
◾Pasireiškia nepageidaujami šalutiniai reiškiniai: apetito stoka, burnos džiūvimas, nemiga, galvos skausmai, svaigimas, dažnas širdies plakimas, neritmiška širdies veikla, nerimas, prakaitavimas, gali sutrikti skonis, inkstų ir kepenų funkcija.
◾Per ilgai jį vartojant gresia mirtis.

„Mezitangas“, „Lida“ ar „Reductil“ iš esmės skiriasi tik pavadinimais, nes juos visuose yra organizmui kenksminga medžiaga sibutraminas. Saugokite savo sveikatą ir nepirkite mirties už 55 litus.
post modified 2013-10-08 16:41
Sveikos,

nusipirkau Vilniuje Karvarijų turguje, kioskelyje, kuriame prekiaujama rusiškais vaistais. Paprašiau ir pardavė. 50 lt
Spėju, kad originalas, nes dingo apetitas ir troškina. Šešios dienos - minus du kg. Noriu numesti dvylika.

Prieš tris metus vartojau - pirmą kart buvau nusipirkus originalą (valgyt visai nenorėjau ir klaikiai troškindavo, buvo didelis energijos antplūdis bei sutrikęs miegas - negalėdavau užmigti. Lidos pagalba susitraukė skrandis, paskui skaičiavau kalorijas - numečiau dvylika kilų.
Paskui dukart išeilės pataikiu ant netikros Lidos - jokių pašalinių reiškinių, bet ir efekto - jokio. Net nebaigiau gert - išmečiau.

Dabar vėl galvoju "sutraukti" skrandį, o paskui skaičiuot kalorijas.
Sveikos, ar yra dar vartojančių lida? Aš kaip tik užsisakiau iš skelbiu.lt. pasidalinkit rezultatais
Labas visoms. Vartojau lida. ji man labai padejo. bet nebegaunu jos. gal kas zino kur galeciau jos uzsisakyti?
Laba diena, turiu tikros lidos, jau 5 metai kaip atsivezu is to pacio tiekejo Kinijoje.
Visais klausimais galite kreiptis el. pastu: lieknek.lengvai@gmail.com
Hey
Pradejau vartoti LIDA pries pora dienu, norejau pradeti ja vartoti su pusryciais, na bet gavau siuntinuka popiet, labai nekantravau ir isgeriau viena vakare, kita ryta pradejau nuo pusryciu, 3 kapsules suvartotos Poveikis? Hm, aisku, dar tik pora dieneliu, bet jau vakar ryte (po vienos vakarines) nesijutau tokia alkana, vos prisiverciau 1 banana suvalgyt imant kapsule. Ir pietus pavalgiau tik apie 3 valanda, nors dazniausiai jau apie 12 isalkstu. O kas smagiausia, nera alkio vakarais (tai budavo mano silpnybe). Prisiversiu valgyti normalius pusrycius ir pietus, kaip kad instrukcijoje aprasyta, o vakare jau ziuresiu, ka skrandis sakys
Troskina. Labai.
Nemiegu. Nezinau ar nuo Lidos ar cia tik kvailas sutapimas, nes su nemiga visa gyvenima turejau problemu, bet ta vakara kai isgeriau pirma kapsule absoliuciai neuzmigau, nemiegojau ir visa diena, uzmigau tik vakar apie 11pm ir pabudau apie 3am ko pasekoje vel nemiegu Tik keista, kad seniau jei kamuodavo tokia nemiga, nervai grodavo, tapdavau irzli, pikta, o dabar regis energijos daugiau nei reikia ir nuotaika puiki. Bet vis gi tikiu, kad be miego ner sveikatos ir grozio, tad... NOTE TO MYSELF: stengtis pamiegoti!!!
O visa kita... nieko, jokiu skausmu ar svaiguliu, na tik kad pastoviai karsta man (bet vel gi, gal sutapimas, nes kuno temperaturos svyravimais irgi pasizymedavau seniau).
Resume: jokiu nusiskundimu so far. Ziuresim kas bus toliau, nezinau ka daryt su Kaledom ir Naujais, karsto vyno tikrai vartosiu, saikingai, bet vartosiu, tad gal tomis dienomis negert LIdos?
Labas Rytas!
Kaip pastebėjau, ši tema šiuo metu nėra aktyvi, bet numanau, kad po tradicinio šventiško lietuviško persivalgymo greit atsiras susidomėjusiųjų LIDA Todėl pasidalinsiu savo LIDOS tolimesne patirtimi

Taigi, suvartotos 7 stebuklingosios piliulės ir aš berods netekau 2.5kg be didesnių pastangų. Kaip ir minėjau prieš tai, jokio didelį nerimą keliančio pašalinio poveikio nejaučiu. Troškina labai, todėl vanduos dabar yra geriausias mano draugas Ir pastebėjau rytinį silpnumą kartais u-sitesiantį iki pietų, o kartais ir visą dieną, jei mažai valgau, todėl padariau išvadą, kad reikia laikytis nurodymų ir nepraleidinėti valgymų tikintis numesti daugiau svorio, nevalgydama tik pati save pastatyčiau į silpno bejėgio ligonio poziciją ir pradėčiau kaltinti LIDOS piliules.
Ką valgau? Mmm, na aš visada stengiuosi valgyti sveikai (papildomus kelis kg užsiauginau iškeitusi padavėjos laktymus aplink staliukus į pasyvios studentės mokslus ant savo minkštosios kėdės) tad man didelių sunkumų su maisto režimu nėra. Pusryčiams suvalgau vaisių arba virtų kiaušinių, pietums kalakutienos krutinėlę su grikiais ir salotomis ar kažką panašaus vakarienei dažniausiai tą patį ką pietums, tik mažesnę porciją. Jei jaučiuosi alkana tarp valgymų, užkandžiauju vaisiais.
Prieš tai minėjau, kad dingo apetitas. Na negalėčiau pasakyti, kad jis visai dingo Valgau tikrai ne kaip žvirblis Per šias dienas jaučiausi alkana prieš kiekvieną valgymą, bet pastebėjau, kad su LIDA sotumo jausmas išlieka ilgiau, tad nereikia užkandžiaut tarp valgymų ir bandyt vyt iš galvos mintis 'ką gi čia suvalgius'
Vis svarsčiau ką daryti su Kalėdomis ir jas lydinčiu alkoholiu. Nusprendžiau, kad išgersiu tik porą taurių šampano, tad LIDA geriau ir tomis dienomis kai vartojau alkoholį. Net ir tada, kai dvi šampano taurės virto nesuskaičiuojamais Jack Daniels kokteiliais jokio pavojingo sveikatai efekto nejutau
O žinot, kas nuostabiausia? Kiekvienais metais per šventes persivalgau ir po to kankinu save dietomis, o šiemet mano skrandukas gavo tiek 'aukų' kiek gautų paprastą dieną. Matyt tikrai skrandis traukiasi, nes net nekilo pagunda prisikimšti, kad vos pajudėčiau
Tikiuosi LIDA neapvils manęs ir toliau
post modified 2013-12-27 11:04
Labuka visoms na va prisikaičiau ir as apie ta lida ir visdėlto susigundžiau nusipirkti tikiuosi kad originalas (bet neaišku). šiandien antra diena kai vartoju,kolkas jokio šalutinio poveikio nėra, nei troškina nei ka,gyvenu įprastu ritmu O kas bus toliau na pamatysim
Gaila, mano LIDOS pirmine patirtis pasirode esanti muilo burbulas... Svoris krito pirmaja savaite manau del to, kad ir taip ganetinai sumazinau suvalgomo maisto kieki, ypac vakarais. Taciau mano nekantrumas pakiso koja, pradejau ja vartot svenciu laikotarpiu, alkoholio nevengiau, ir dabar vakarais buna po taurele vyno atsigeriam su draugu... Gal cia alkoholis kaltas, nezinau, bet antros savaites begyje visi simptomai isnyko, valgau kaip valgiusi, ir troskulys dingo, svoris stovi vietoje... Vis dar vartoju, liko gal 8 dienom tableciu, nezinau ar test ar bandyt grizt i normalu dienos-nakties rezimo ritma ir vel pradet, nes siuo metu naktimis visiskai nebemiegu, pradejau uzkandziaut, tada paryciais uzmigt, miegot iki 2pm ir pan... Ech, nezinau ka daryt.
O gal nekokybiska LIDA uzsisakiau...? Zinau, kad Lietuvoje pardavineja LIDA gauta is Rusijos ar pan, bet galimybes man ribotos uzsisakyt is LT, nes gyvenu UK, todel Pirkau cia http://www.zenj.co.uk/index.php?act=viewProd&productId=40

Gal kas galit padet gauti KOKYBISKOS Lidos?
post modified 2014-01-15 13:22
Ziniet mīļās meitenes Reductil ir vienas no labākajām svara samazināšanas zālēm.No sākuma es dzēru 10mg,pēc tam 15mg.Bija periods, kad man bija "nenormāla" ēstgriba un strauji pieauga svars. Lietojot Reductil, es pārtraucu pārēsties un pat uz saldumiem skatījos vienaldzīgi! Svars samazinājās ļoti labi! Vienīgā blakne bija sausa mute. Es daudz dzēru ūdeni. Es nopirku Reductil no Lielbritānijas, tiešsaistes aptieku http://www.acomplia-reductil.net Es saņēmu tabletes pēc nedēļas.Reductil ir mainījusi manu dzīvi. Es pazaudēju 17kg
Tikrai nesiūlyčiau vartoti Lidos, pavojinga sveikatai... Geriau jau pavasariui atėjus pajudėti lauke, pavartoti kokių liekninačių ir ne tokių veiksmingų, užtat sveikatos nežalojančių maisto papildų... Daugiau apie tokius papildus parašyta čia: http://www.efarma.lt/lt/svorio_metimas/
Sveiki, jau gana seniai domiuosi lida, kiek skaiciau atsiliepimai geri, tik bijau del pasaliniu poveikiu ir prisiskaiciau apie tas kazkokias kirmeles kurios pradeda veistis organizme, gal kas zinote ar tai tiesa?
Senoji,stiprioji Lida 55lt
LIEKNĖJIMO Papildas - Lida.
Senoji stiprioji senosios sudėties Lida. Lida - tai kapsulės, kurios pagreitina medžiagų apykaitą, taip pat kontroliuoja alkio jausmą, sukelia sotumo jausmą. Per mėnesį numetama nuo 5-10 kilogramų.
Vartojimas:
1). 1 kapsulė per dieną prieš ar po
pusryčių. Kurso trukmė 1-3men. Pakuotėje Yra 30 Kapsulių.
2). Gerkite daugiau vandens ir valgykite daugiau vaisių, tai reikia troškuliui numalšinti ( pakankamai nevartojant vandens ar vaisių sumažėja gliukozės lygis kraujyje, ko pasėkoje atsiranda silpnumas ir galvos svaigimas).
3). Negalima nevalgyti (ypač pusryčių ar pietų). Tai svarbu atsižvelgiant į šio produkto veiksmingumą, išlaikyti sveiką ir subalansuotą mitybą.
4). Negalima vartoti alkoholio kol vartojate šį preparatą, alkoholis sumažina veiksmingumą.

Dėl kitos informacijos kreiptis elektroniniu paštu : Kr.inga12@gmail.com
SVEIKI ,GERIU LIDA JAU 8 DIENELES ,BET NIEKO ,VISKAS VIETOJE, VALGYMO GAL BISKIUKA MAZEU ,BET JOKIO POVEIKIO JOKIO SVORIO KRITIMO, GAL NEGERA LIDA NUSIPIRKAU GAL ESATE SU TUO SUSIDURUSIOS IR ZINOTE KAIP ATSKIRTI LIDA ORIGINAL NUO KOPIJOS : ?
Norėtum laikytis dietos, tačiau nesinori atsisakyti skanaus maisto? Išbandyk mūsų kitokias dietas.
Deja diskusijose dalyvauti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai