Mityba
Grįžti į sąrašą
7 paprasti patarimai iki pilnos laimės

7 paprasti patarimai iki pilnos laimės

„Iki pilnos laimės tetrūksta atsikratyti kelių kilogramų“ - daugelis taip yra pagalvoję. Tačiau ko imtis, kokią dietą rintis ar išvis jos reikia? Norintiems greitai ir paprastai atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų patartina laikytis šių 7 patarimų:

1. Apdovanokite save

Nusistatykite savo svorio tikslą ir siekite jo, pasiekę gerų rezultatų - apdovanokite save. Nusipirkite ką nors seniai planuoto, gražaus ar paryškinančio jūsų naująją figūrą. Motyvuokite save „jei numesių kelis kilogramus-nusipirksiu naują suknelę ar lūpdažį“, tuomet labiau stengsitės nenukrypti nuo tikslo ir malonumas bus didesnis.

2. Neužkandžiaukite

Sunku sublogti, jei visą dieną užkandžiaujate. Jei negalite be užkandžių, tai rinkitės bent jau tokius, kurie nepakenks jūsų figūrai. Batonėlius, bandeles, ledinukus ir sausainukus pakeiskite į morkas, obuolius, ryžių trapučius, saują riešutų.

3. Išnaudokite progą.

Žinoma ne kiekvienas gali sau leisti treniruotes su profesionaliais treneriais. Tačiau tai nėra būtina. Tiesiog keiskite savo judėjimo įpročius. Vietoj lifto - laiptai, vietoj automobilio-dviratis, vietoj autobuso-bent porą stotelių paėjėkite pėsčiomis. Jau po kelių savaičių pajusite skirtumą.

4. Kontroliuokite save

Valgykite tik tuomet kai jaučiatės iš tikrųjų alkani. Įsiklausykite į savo kūną. Jei valgydami pajutote, kad skrandis pilnas-pasakykite sau STOP. Kontroliuokite save kai esate pikti, pavargę ar lūdni, tuomet didėja tikimybė persivalgyti.

5. Pratimai

Skirkite dėmesio kardiopratimams. Vaikščiokite, plaukiokite, važinėkite dvirčiais, riedučiais, bėgiokite, slidinėkite - šie užsiėmimai yra prieinami kiekvienam. Kiekvienas jūsų žingsnis degina kalorijas ir dailina kūną.

6. Vanduo

Gerkite daug vandens, jis padeda išstumti riebalus, suteikia sotumo jausmą, valo organizmą. Vanduo galbūt ir nėra pats sakniausias gėrimas, tačiau metant svorį jis labai svarbus. Jei limonadus ir kitus sintetinius gėrimus pakeisite vandeniu jūs jau daug laimėsite.

7. Tikėjimas

Pasitikėkite savo jėgomis, būkite tikri, kad jums pavyks. Viso labo, tai tik keli patarimai, bet jūs nesįsivaizduojate kiek daug jie gali.

Susiję straipsniai
Komentarai