Mityba
Grįžti į sąrašą
Celiulitą naikinanti mityba

Celiulitą naikinanti mityba

Viena iš didžiausių celiulito priežasčių - nesveika mityba. Greitos dietos norint atsikratyti apelsino žievelės efekto nėra. Tačiau sveika ir subalansuota mityba yra neatskiriama norint išspręsti celiulito poblemą. Pirmiausia, reikėtų vengti produktų, kurie skatina skysčių ir riebalų kaupimąsi organizme.

Pakeiskite maistą į lengviau virškinamą. Jei nusprendėte mesti svorį, tai darykite lėtai, kad oda turėtų laiko reaguoti į pokyčius. Dažni kūno apimčių pokyčiai ištampo odą, dėl to celiulitas tik pastebimesnis. Ypač didelė celiulito susidarymo tikimybė nėštumo metu, todėl šiuo laikotarpiu reikėtų skirti didesnį dėmesį mitybai.

Jeigu norite išvengti celiulito ant savo kūno venkite keptų, riebių, sūrių, konservuotų maisto produktų. Taip pat, celiulito susiformavimui didelę įtaką daro vartojami koncervantai, dažikliai esantys maiste ir t.t. Kuo mažiau apdorotas maistas - tuo jis naudingesnis. Norint atsikratyti celiulito, pirmiausia mažinkite riebalų ir pieno produktų savo mityboje. Valgydamos nepamirškite, kad suvartotas riebalų perteklius keliaus į jūsų kūno problemines vietas!

Būtina mažinti vartojamo alkoholio, ypač reikėtų vengti saldžių likerių, alaus. Jeigu norite atsipalaiduoti, rinkitės sauso raudono vyno taurę. Kava ir sodos gėrimai taip pat vengtini produktai. Pamirškite apie kokteilių, karšto šokolado, saldžios juodos arbatos ir limonadų egzistavimą. Patartina gerti daug gryno vandens, iki 3 litrų per dieną. Vandenį gerkite pusvalandį iki valgymo ir praėjus valandai po jo-taip iš organizmo pašalinama daugiau toksinų. Saldžiuosius gėrimus pakeiskite šviežiai spaustomis morkų, obuolių, apelsinų sultimis, rinkitės žolelių arbatas. Morkose, kopūstuose, agurkuose, apelsinuose, salieruose yra gausu medžiagų padėsiančių gydyti celiulito pažeistą kūną.

Iki minimumo sumažinkite suvartojamo cukraus ir druskos kiekį. Druska skatina skysčių kaupimąsi, o tai sąlygoja tinimą ir celiulito plėtojimąsi įvairiose kūno srityse. Kovoje su celiulitu padeda šviežios lapinės daržovės (salotos, kopūstai), ankštinės daržovės, vaisiai, grūdų duona, kruopų košės, žuvis, jūros gėrybės. Stenkitės vengti gyvūlinės kilmės riebalų, vietoj jų rinkitės alyvuogių aliejų.
Labai naudinga sveikatai - badavimo diena. Tokią dieną gerkite daug vandens, šviežiai spaustų sulčių, žolelių arbatų. Virškinimo traktas veikia celiulitą tiesiogiai. Norėdamos pagerinti savo virškinimą, galite naudoti anyžių, pankolio ar kmynų užpilus (arbatą), padeda pilvo masažas, laikrodžio rodyklės kryptimi. Taip pat, į maistą galite dėti kviečių sėlenų.


Jei tikrai norite turėti gražią figūrą, turite laikytis šių rekomendacijų ir rezultatas jus nustebins!
 

Susiję straipsniai
Komentarai
lietuvių kalba 2012-07-09 11:20
konservantai, ne koncervantai