Sportas
Grįžti į sąrašą
Ne tik liekna, bet ir lanksti

Ne tik liekna, bet ir lanksti

Savo slapčiausiomis dvasios mintimis kažin ar kas nori dalintis. Bet yra tokių paslapčių, kurios padeda mums puikiau atrodyti, būti geresnėmis meilužėmis savo vyrams. Tai paslaptys, kurias sumaniai išnaudodamos, gaunam papildomų dividendų savo patrauklumui ir seksualumui. Viena iš jų – lankstumas.

 

Nepakanka būti liekna. Būtina būti dar ir lanksčia. Visų pirma, tai puiki profilaktika prieš visokias osteochondrozes ir radikulitus, o antra, nereikia pamiršti ir apie intymesnius reikalus. Juk ne veltui daugelis vyrų svajoja apie žmoną – baleriną arba šokėją, matyt todėl, kad juos labai traukia lankstumas, plastika ir nepaprastas visų moters kūno dalių elastingumas.

 

Kad sužinotumėm ar dar esame lanksčios, atlikime tris veiksmus:

 

1. Atsistokite – kojos kartu – ir lėtai lenkitės iki grindų:

 

jei pasiekiate grindis delnais – 4 taškai;

pirštais – 3 taškai;

grindų nepasiekiate – 0.

 

2. Kojos tiesios, pečių plotyje, rankos nuleistos. Lenkitės į kairę ir į dešinę, nejudindamos klubų:

 

jūs pasiekiate rankomis kojų blauzdas – 4 taškai;

pasiekiate kelius – 3 taškai;

kelių nepasiekiate – 0.

 

3. Gulėdamos ant nugaros, bandykite užmesti kojas virš galvos:

 

jūs tiesiomis kojomis palietėte grindis – 4 taškai;

palietėte grindis sulenktomis kojomis – 3 taškai;

nepalietėte – 0.

 

Nesunku susigaudyti, kad surinkusios 12 – 8 taškus yra pavydėtinai lanksčios, 7 – 4 taškus – lanksčios, bet dalinai lankstumą praradusios, 3 – 0 taškų: deja, jums lankstumo nepakanka, ir jūs pačios pastoviai tai jaučiate savo kasdieniniame gyvenime. Tik kantrybė ir kasdienės treniruotės gražins jums sugebėjimą lengvai atlikti panašius pratimus.

 

Jau atėjo pavasaris. Laikas veikti, – užsisėdėjome prie monitorių, mažai būname gryname ore. Pabandykime pradžiai tokį specialistų siūlomą kūno lankstumo pratimų mini – kompleksą (jo kaip tik pakaks rytais, kai laiko nedaug).

 

Ryte, tiesiog lovoje, gulėdamos ant dešinio šono, keliam kairę koją (kiek galima labiau ištiestą), kartojam keletą kartų, po to tą patį darom su dešine, apsivertusios ant kito šono. Užtruks sekundes. Vėliau, gulėdamos ant nugaros, ištiestomis kojomis darom keletą kartų mostus: „į šonus – kartu“. Užbaigiam gulomis „mindamos“ kojomis „dviratuką“.

 

Po to „pumpuojam“ presą: rankos už galvos – lankstomės link kelių (gulėdamos ant nugaros), toliau: kilnojam abi kojas 90 laipsnių kampu (kelių nelenkti). Pabaigoje – kuo toliau už galvos užverčiam kojas.

 

Liko tempimo pratimai: iš eilės tai vienos, tai kitos kojos didžiaisiais pirštais bandome paliesti nosies galiuką (rankomis imate pėdą ir traukiate ją prie galvos).

 

Pašokom iš lovos, ir jau pratimai stovint: mostai kojomis (ištiesta dešinė ranka – prie tiesiai pakeltos kairės kojos ir atvirkščiai), mostai rankomis (plaukiko ir paukščio judesiai), pasilenkimai į priekį (delnais reiktų pasiekti grindis), pasilenkimai į šonus, pasilenkimai pasukant liemenį, pritūpimai ir – „kregždutė“ (būtinai). Ir kregždute skrendam po dušu – po to jokios stiprios kavos nebereikia – jūs ir taip žvali.

Susiję straipsniai
Komentarai
Aukse 2011-09-29 22:26
Viskas labai puiku. Ikvepiantis straipsnis, taciau noreciau atkreipti demesi, kad koju mostus ir kitus dideles amplitudes judesius nereiketu daryti vos "pasokus is lovos". neapsilusiam organizmui tai nerekomenduojama. geriau pradeti nuo paprastu judesiu, mazos amplitudes, o koju mostus prideti treniruotes gale. Sekmes visoms
2012-08-30 04:24
faina man tai wistiek neiseina as tik salto moku nobodu