Pagalba

 

Kaip užsisakyti MANODIETA.LT valgiaraštį?

 

Užsisakyti mitybos planą galite atlikę vos 3 paprastus žingsnius Dieta Tau skiltyje:

 

1. Suveskite savo duomenis: ūgį/svorį/amžių/lytį/fizinį aktyvumą;

2. Pasirinkite dietos tipą, tikslą, pageidaujamą laikotarpį.

3. Atlikite mokėjimą naudodamiesi el. bankininkyste arba SMS žinute ir netrukus sulauksite asmeninio valgiaraščio nuorodos el. paštu.

 

Užsisakyti valgiaraštį gali tiek registruoti, tiek neregistruoti nariai.Siūlomeužsiregistruoti, tuomet galėsite ne tik patogiai sekti dietos progresą, bet ir dalyvauti diskusijose su kitais besilaikančiais dietos.

 

 

 

Kiek kainuoja MANODIETA.LT valgiaraštis?

 

Mitybos planas kainuoja priklausomai nuo laikotarpio, kurį pasirinksite: 1 savaitė - 1,45 (5.01 Lt) / 2 savaitės - 2.61 € (9.01 Lt) / 4 savaitės - 4.34 € (14.99 Lt) / 12 savaičių - 11.30 € (39.02 Lt). Jums taip pat gali būti pasiūlytas ir kitas laikotarpis. Norint pasiekti efektyviausių rezultatų rekomenduojame rinktis pagal tai, kiek svorio norite numesti.

 

 

 

Kodėl MANODIETA.LT valgiaraščiai tokie pigūs?

 

Pasitelkę profesionalių gydytojų dietologų patirtį ir informacines technologijas sukūrėme sistemą, kuri leidžia interneto pagalba greitai ir kokybiškai parinkti mitybos planą pagal individualius Jūsų duomenis su mažiausiomis sąnaudomis.

 

 

 

Kaip galiu atsiskaityti už MANODIETA.LT valgiaraštį?

 

Už valgiarašti galite sumokėti dviem būdais: internetine bankininkyste arba SMS žinute.
 

 

 

Kaip atrodo MANODIETA.LT valgiaraštis?

 

Valgiaraštis yra pateikiamas 7 dienų laikotarpiui, praėjus šiam terminui, mes vėl paprašysime atnaujinti savo duomenis ir valgiaraštis atsinaujins. Valgiaraštyje nurodomi kasdieniniame gyvenime naudojami maisto produktai. Patiekalus yra paprasta ir nesudėtinga pasigaminti. Visi produktai išvardinti pagal kiekį ir kaloringumą.

 

 

 

Ar galiu laikytis dietos?

 

Valgiaraščiai skirti tik sveikiems suaugusiems asmenims. Pateikiama informacija nėra tinkama nepilnamečiams, nėščioms moterims, arba sveikatos problemų turintiems, alergiškiems asmenims. Tokie asmenys prieš pradedant sveikos mitybos programą privalo kreiptis į gydytojus ar dietologus. Šis kalkuliatorius gali būti naudojamas kaip rekomendacinis. Kiekvieno asmens svorio metimo rezultatai gali skirtis ir priklauso nuo asmens noro bei motyvacijos. Kaip ir su bet kokia mitybos programa, nėra garantijų, kad jūs tiksliai pasieksite numatytus rezultatus.

 

 

 

Kaip naudotis nuolaidos kodu?

 

Nuolaidos kodas gali suteikti iki 100% dydžio nuolaidą užsakomam valgiaraščiui. Užsisakant dietą su nuolaidos kodu būtina pažymėti banką, bet pinigų mokestis nebenuskaičiuojamas.

 

 

 

Kaip tapti registruotu vartotoju?

 

Jei tai Jūsų pirmas apsilankymas, spauskite Vartotojams ir Registruotis.

 

Jums bus pateikta Registracijos lentelė, kurią reikia užpildyti. Netrukus nurodytu el. paštu gausite Registracijos patvirtinimo laišką. Šio laiško prašome mums atgal nesiųsti, nes toks veiksmas nebus laikomas registracijos patvirtinimu. Jums reikia paspausti patvirtinimo nuorodą arba nusikopijuoti ją į interneto naršyklę.

 

 

 

 

Manodieta yra savitarnos portalas ir individualių konsultacijų neteikiame.

Jeigu norite reklamuotis manodieta.lt svetainėje, kreipkitės e-paštu info@manodieta.lt