Sėkmės istorija
Grįžti į sąrašą
Laukiame Jūsų SĖKMĖS ISTORIJOS

Laukiame Jūsų SĖKMĖS ISTORIJOS

Niekas kitas taip nepaskatina kažko imtis, kaip geras pavyzdys, o žmogaus noras kartais daro stebuklus!


Visi Jūs, besilankantys mūsų svetainėje manodieta.lt turite tikslą. Vieni norite pasigražinti kūno formas, atsikratydami nereikalingų kilogramų. Kitiems, kad būtų patenkinti savo išvaizda, galbūt reiktų pastambėti.

Domitės sveika mityba? Laikotės dietos? Sportuojate, medituojate? O gal tiesiog ieškojote ir radote gražaus kūno receptą?
 

Siųskite savo istoriją ir nuotraukas el. paštu: info@manodieta.lt ir padėkite kitiems sekti Jūsų pavyzdžiu.

„Daugelis žmonių yra įsitikinę, kad laimę nulemia materialūs dalykai: namas, pinigai, drabužiai. Kiti mano, kad ją gali rasti maloniomis akimirkomis: stebėti saulėlydį, pietaudami su draugais, vaikščiodami miške. Visi šie dalykai, tiesa, suteikia pasitenkinimą, tačiau laimę pajuntame ir tada, kai pasiekiame tikslą, dėl kurio ilgai ir sunkiai dirbome. Laimė – asmeninė pergalė.
Kad būtume pergalingi, nereiškia, jog turime laimėti. Tai gali reikšti, kad mes pasiekėme laukiamą rezultatą ir gavome daugiau nei tikėjomės. Gyvenime būna momentų, kai pajuntame pergalės skonį: išlaikę egzaminą, nusipirkę pirmąjį automobilį, gavę koledžo baigimo diplomą, susiradę darbą, pradėję gyventi savarankiškai. Pergalės nebūtinai turi būti didelės. Jos gali būti mažos ir nereikšmingos – numesti kelis svarus, praleisti porą valandų be alkoholio ar kitokių svaigalų, nesipykti su šeimos nariais ar tiesiog rasti laiko sau.
Nesvarbu, kokios yra mūsų pergalės – didelės ar mažos, – jos vis tiek yra mūsų laimė. Kiekviena jų įrodo, kad galime pasiekti tai, ką užsibrėžėme. Sulig kiekviena pergale auga pasitikėjimas savo sugebėjimais, savęs įvertinimas. Pasiekę vieną, galime tikėtis, kad bus ir kita.“


Ištrauka iš: Amy E. Dean „Nakties šviesa. Vakaro meditacijos”
 

Susiję straipsniai
Komentarai
Vika 2012-08-30 15:16
Like, patinka